Luxusní hotely

Four Seasons Hotel Prague

5400+ Kč
Veleslavínova 2a/1098, Praha, 110 00, Česká republika

Pětihvězdičkový Four Seasons Hotel se nachází v historickém centru Prahy a nabízí výhled na Pražský hrad i na Karlův most. Zabírá celkem 3 historické a 1 moderní budovu s interiéry zařízenými v různých historických stylech. Součástí hotelu je restaurace Cotto Crudo, ve které jsou z čerstvých surovin a domácích těstovin připravovány vybrané pokrmy italské kuchyně. Po náročném dni stráveném v historickém centru metropole můžete relaxovat také v raw baru, sýrové jeskyni či vinném sklípku. V historické neoklasicistní budově s výhledem na Pražský hrad je umístěno wellness centrum AVA Spa.

Prague Marriott Hotel

5400+ Kč
V Celnici 8, Praha, 11121, Česká republika

Prague Marriott Hotel stojí v úplném centru Prahy, vedle Staroměstského náměstí a hlavních turistických atrakcí. Tento hotel je proslulý svými prvotřídními službami a prostornými pokoji. Vysoce hodnocená restaurace Midtown Grill nabízí výběr nejlepších steaků a mezinárodní kuchyni doprovázenou víny světové úrovně. Do podniku Espressamente Illy si můžete zajít na autentickou italskou kávu. Bar Bourbon nabízí pulzující a zároveň elegantní atmosféru, kde si můžete dát koktejl, rychlou svačinku nebo odpolední čaj. Všichni hosté mohou využívat posilovnu, která je otevřená 24 hodin denně.

Hilton Prague Old Town

5400+ Kč
V Celnici 7, Praha, 11000, Česká republika

Tento hotel stojí v historickém centru Prahy, v pěší vzdálenosti od hlavních turistických zajímavostí. Pokoje a apartmá hotelu Hilton Prague Old Town kombinují špičkové vybavení s moderním designem a honosným nábytkem. V nabídce hotelové restaurace Zinc jsou inovativní jídla evropské kuchyně připravená z kvalitních čerstvých a sezonních surovin a exotického asijského koření a Zinc Lounge & Bar je ideálním místem, kde můžete zakončit svůj den v Praze. Zdarma je k dispozici hotelová posilovna, krytý bazén a wellness centrum a kdykoli lze zajistit také některou z řady relaxačních masáží.

Hotel Paris Prague

5400+ Kč
U Obecního domu 1, Praha, 110 00, Česká republika

Tento 5hvězdičkový hotel byl postavený v roce 1904 v novogotickém stylu se secesními prvky. Nachází se v Praze naproti Obecnímu domu, 100 metrů od Prašné brány. Poskytuje ubytování v elegantních pokojích a apartmá s replikami původního secesního nábytku. V restauraci Sarah Bernhardt se připravují vynikající pokrmy francouzské a mezinárodní kuchyně. Ochutnat můžete také české speciality. Kavárna Café de Paris vás okouzlí pařížskou atmosférou z 20. let 20. století a nabídkou různých dezertů, širokého sortimentu vín, sektů, koktejlů a lehkého občerstvení. Hotel Paris má wellness centrum s masážní sprchou, vířivkou, saunou, parní saunou a posilovnou. Zajít si můžete také na thajské masáže.

InterContinental Prague

5400+ Kč
Pařížská 30, Praha, 110 00, Česká republika

InterContinental Praha se nachází na módní Pařížské ulici plné luxusních obchodů v historickém centru Prahy, kousek pěšky od Karlova mostu a Židovské čtvrti. Všechny pokoje jsou prostorné a klimatizované. Hosté mají volný vstup do fitness a wellness centra s kompletní nabídkou relaxačních a povzbuzujících masáží, bazénem se slanou vodou a posilovnou vybavenou nejmodernějším zařízením. V restauraci Zlatá Praha umístěné v nejvyšším poschodí jsou připravovány pokrmy gurmánské kuchyně. Duke’s Bar&Café s výhledem do ulice Pařížská je ideálním místem pro posezení u oběda nebo jen u šálku kávy a vynikajícího moučníku.