Hostely

Hostel Downtown

0 – 1300 Kč
Národní 19, Praha, 11000, Česká republika

Hostel Downtown se nachází v historickém centru Prahy, pouhých 800 metrů od Staroměstského náměstí, a nabízí cenově dostupné společné pokoje s pěti až deseti lůžky i soukromé pokoje pro dva až šest ubytovaných. Všechny pokoje v hostelu Downtown jsou jednoduše zařízené a mají moderní sdílenou nebo vlastní koupelnu. Každý den nabízí zaměstnanci hostelu různé aktivity, jako je vaření, noční vycházky, bezplatné exkurze, beer pong, nedělní večeře zdarma nebo pub crawl (organizované návštěvy barů a hospod).

Hostel Franz Kafka 

0 – 1300 Kč
Kaprova 13/14, Praha, 11000, Česká republika

Hostel Franz Kafka leží v samém centru Prahy, jen 100 metrů od Staroměstského náměstí a 5 minut chůze od Karlova mostu. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a ve stejné budově najdete obchod s potravinami. Můžete si vybrat mezi soukromými pokoji nebo postelí ve společném pokoji.

Ahoy! Hostel

0 – 1300 Kč
Na Perštýně 10, Praha, 11000, Česká republika

Ahoy! Hostel se nachází v centru Prahy, 500 metrů od Starého Města a Václavského náměstí, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Hosté mají na místě k dispozici společnou kuchyň a úschovnu zavazadel. Hostel nabízí sdílené pokoje po čtyřech až deseti lůžcích a dvoulůžkové soukromé pokoje.